DODACIE A PLATOBNÉ PODMIENKY, VRATNÉ ZÁLOHY

I. Dodacie podmienky

1. OSOBNÝ ODBER

Osobný odber je možný priamo na prevádzke (Mlynská 5026/26, 92101 Piešťany) počas otváracích hodín od 7:00 do 15:00. Keď bude Vaša objednávka pripravená budeme Vás kontaktovať.

2. ROZVOZ KURIÉROM

Tovar objednaný cez e-shop Vám doručíme prostredníctvom kuriérskej služby do 4 pracovných dní od prijatia objednávky. Cena doručenia za balík do 5 kg je 5,40 EUR. Pri nákupe piva v keg sude je cena za doručenie 14,79 EUR. Pri nákupe piva v keg sude je pripočítaná vratná záloha 40 EUR. Po vrátení prázdneho keg suda je vratná záloha vrátená na bankový účet, v prípade odovzdania na prevádzke je vratná záloha vrátená v hotovosti.

UPOZORNENIE: Ak bol balík/tovar pri preprave poškodený, je možné spísať reklamáciu pri preberaní balíka od kuriéra a následne  je nás nutné kontaktovať.

II. Platobné podmienky

1. PLATBA V HOTOVOSTI A KARTOU

Platba v hotovosti a kartou je možná na prevádzke pri osobnom odbere.

2. BEZHOTOVOSTNÁ PLATBA PREVODOM NA ÚČET

číslo účtu: SK63 7500 0000 0040 2170 2720
Zadajte prosím ako variabilný symbol číslo objednávky.

3. DOBIERKA PRI ROZVOZE KURIÉROM

Kuriérovi zaplatíte v hotovosti pri preberaní tovaru, dobierka je spoplatnená 1,60 EUR. 

UPOZORNENIE: Vzhľadom na to, že niektoré produkty sú alkoholické nápoje, môže byť kupujúci pri preberaní tovaru vyzvaný k preukázaniu plnoletosti (18 rokov) predložením občianskeho preukazu.

III. Vratné zálohy

1. VRATNÉ ZÁLOHY ZA SÚDKY

Vratná záloha je účtovaná pri 11L, 20L, 30L keg sudoch. Výška vratnej zálohy je 40 EUR. Vratná záloha Vám je vrátená pri odovzdaní keg sudu osobne (hotovosť) alebo kuriérovi (na bankový účet), kuriér pri vrátení prázdneho obalu je zadarmo. 

2. VRATNÁ ZÁLOHA ZA PRENÁJOM VÝČAPU

Pri prenájme výčapu je vratná záloha vo výške 100 EUR, pri vrátení nepoškodeného výčapu je opätovne vrátená  vratná záloha v hotovosti na prevádzke.